top of page

İtalyanca Öğrenirken Nerede Zorlanıyoruz?


italyanca öğrenmek

Sevgili İtalya severler,

Ben de lüzumsuz bir ukalalıkla kendimi yarı İtalyan'dan saydığım için :p kendime Noel tatili verdim ve blog yazısını atladım, umarım sabırsızlıkla bu haftayı beklemişsinizdir :)


Şakası bir yana aslında bugünkü konuya geçmeden sizinle bir ricamı paylaşmak istedim. Sizlere, blog yazılarımı sunarken, gözlemlerimi kendi fikir ve yorumlarımla harmanlayarak sunuyorum. Hal böyle olunca aynı konu ile ilgili sizin yorumlarınızı da almayı çok arzu ediyorum. Yani monologtan çok, karşılıklı fikir alışverişi olsa çok daha hoş olmaz mı? :) Öyleyse bol bol yorumlarınızı bekliyorum ;)


Gelelim bugünkü konumuza: En son size İtalyanca öğrenmek için tavsiyeler yazmıştım ve bununla ilgili daha aydınlatıcı bir paylaşımı Youtube kanalımda yapacağımı söylemiştim. Madem artık interaktif bir diyaloga geçtik, bu videonun daha da faydalı olması için sizlerden yorum almak istiyorum. Cebimde şimdiye kadar ders verdiğim onlarca sevgili öğrencimden gözlemlediklerim var ama ben olabildiğince çok kişiden İtalyanca öğrenirken hangi konuda en çok problem ve zorluk yaşadıklarını duymak istiyorum. Burada konudan kastım sadece gramer anlamında değil.. Konuşma, kelime ezberi, zamanlar vs. Yani aklınıza gelebilecek tüm zorluklar..

Böylece bunları harmanlayıp sizlere daha iyi bir rehber hazırlayabileceğimi umuyorum :)

İster bu yazının altına, ister Facebook'ta paylaştığım postun altına, ister mail olarak paylaşın, yeter ki paylaşın ;)


Bekliyorum;)

Comments


bottom of page