Feltrinelli'den Sürpriz Kitaplar

Sevgili İtalya severler, harika bir uygulama ile karşılaştım, sizinle de paylaşmak istedim. Youtube kanalımı takip eden sevgili İtalya severler görmüştür, Feltrinelli isimli kitapçıdan görüntüler paylaşmıştım. Feltrinelli İtalya'nın büyük kitapçı zinciri. Yani Türkiye'nin D&R'ı diyebiliriz.


Ben de burada şehir merkezine indikçe uğramaktan keyif alıyorum. Geçen sefer tekrar girdiğimde daha önce farketmediğim bir köşeyi farkettim. Aşağıda gördüğünüz gibi köşenin ismi "Libri Al Buio". Anlam olarak "Karanlıkta Kitaplar" gibi bir anlamı var ve şunu ifade ediyor; farklı kitaplar seçilmiş ve ahşap kağıt ile kaplanarak üzerine el yazısı ile kitabın konusu ile ilgili çok genel birkaç cümle yazılmış. Açıklama olarak da başlığın altında, "Kitapları kapakları ile yargılamayı bırakalım ve kendimize bir kitap seçelim" diyor. Müthiş değil mi? Konusuna göre bir kitap seçiyorsunuz ve çıkacak olan şey tamamen bir sürpriz :) Bu bize kitap hediye gelmesinden farklı bir şey çünkü, biz kendi irademizle parasını verip sürpriz bir içerik satın alıyoruz aslında :)

Valla ben çok beğendim, belki Türkiye'de herhangi bir kitapçıda da vardır ama en azından ben rastlamadım, rastlayan varsa yorum olarak paylaşsanız ne hoş olur :)


Aşağıda da Feltrinelli'den görüntüler paylaştığım videonun linkini bulabilirsiniz =)


https://youtu.be/SgzhxIoB9to?list=PLxFaixdwbeMqQEszF7j6RK1308hqcfHED32 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör