top of page

"İtalya ve İtalyanca" Bir Tıkla Parmağınızın Ucunda!


Sevgili İtalya fanları & İtalyanca severler!


Teker teker tanışmış olmasak da biliyorum ki en az bir ortak noktamız var; siz de ben de bu melodik dili çok seviyoruz :)

İşte tam bu motivasyonla benim gibi İtalya ve İtalyanca hayranı kitleye ulaşmak ve bu coşkuyu onlarla paylaşmak istedim ve sosyal medyanın tüm imkanlarını bu yolda kullanmaya başladım.

İşte sizi en kısa ama en eğlenceli şekilde "İtalya ve İtalyanca'ya" ulaştıracak yollar:


www.italyancaveitalyankulturu.com

Bu yazıyı okuyorsanız zaten oradasınız ama yine de bahsetmek isterim; zira bu sitede yok yok!

İtalyanca'ya giriş kapsamında birçok gramer konusu, İtalya'nın nice güzel yerlerine ait tanıtım yazıları, İtalyan müzik, sinema ve kültürüne ait birçok öğeye ulaşabileceğiniz linkler ve her hafta yeni yazılar..


facebook.com/iremleitalyaveitalyanca

İtalya, İtalyan kültürü ve İtalyanca'ya dair çeşit çeşit paylaşımlar her gün buradan size ulaşıyor;)


instagram.com/iremleitalyaveitalyanca

Her gün 1 İtalyanca kelime ve 1 İtalyanca fiili çekimleriyle birlikte paylaşıyorum buradan. Üstelik yine her gün İtalya'nın birbirinden güzel yerleri gözünüzü gönlünüzü açacak :)


youtube.com/c/İtalyancaİtalyanKültürü

Sıfırdan ileri seviyeye kadar bir çok ders ve egzersiz videosuna ulaşabileceğiniz bir platform olacak bu kanal. Mutlaka abone olmayı unutmayın;)


Herşeyden önemlisi yorumlarınızı, mesajlarınızı ve geri bildirimlerinizi çok önemsiyorum. Tüm mesajlara en kısa sürede cevap vermeye, geri bildirimlerinizi hayata geçirmeye çalışıyorum. Örneğin instagram hesabımdan gelen yoğun istek üzerine, günün kelimeleri kasımdan itibaren artikelleri ile paylaşılacak, fiiller ise örnek cümleler ile.


Benimle kalın; İtalya'yı beraber gezelim, İtalyanca'yı beraber konuşalım.


Vi saluto!! :)
italyanca ve italya

Comments


bottom of page