• İrem

"İtalya ve İtalyanca" Bir Tıkla Parmağınızın Ucunda!


Sevgili İtalya fanları & İtalyanca severler!


Teker teker tanışmış olmasak da biliyorum ki en az bir ortak noktamız var; siz de ben de bu melodik dili çok seviyoruz :)

İşte tam bu motivasyonla benim gibi İtalya ve İtalyanca hayranı kitleye ulaşmak ve bu coşkuyu onlarla paylaşmak istedim ve sosyal medyanın tüm imkanlarını bu yolda kullanmaya başladım.

İşte sizi en kısa ama en eğlenceli şekilde "İtalya ve İtalyanca'ya" ulaştıracak yollar:


www.italyancaveitalyankulturu.com

Bu yazıyı okuyorsanız zaten oradasınız ama yine de bahsetmek isterim; zira bu sitede yok yok!

İtalyanca'ya giriş kapsamında birçok gramer konusu, İtalya'nın nice güzel yerlerine ait tanıtım yazıları, İtalyan müzik, sinema ve kültürüne ait birçok öğeye ulaşabileceğiniz linkler ve her hafta yeni yazılar..


facebook.com/italyancaveitalyankulturu

İtalya, İtalyan kültürü ve İtalyanca'ya dair çeşit çeşit paylaşımlar her gün buradan size ulaşıyor;)


instagram.com/italyancaveitalyankulturu

Her gün 1 İtalyanca kelime ve 1 İtalyanca fiili çekimleriyle birlikte paylaşıyorum buradan. Üstelik yine her gün İtalya'nın birbirinden güzel yerleri gözünüzü gönlünüzü açacak :)


https://www.youtube.com/channel/UC2dtjuYL6kV-JC86VUftXWA

"Bu kalabalık internet adresi de ne!" demeyin sakın, oradan her hafta yayınladığım videolarda; instagram hesabımdan paylaştığım haftanın tüm kelime ve fiil çekimlerinin okunuşunu gösteriyorum. Üstelik farklı ders videoları da yolda ;)

Öte yandan beni bu karmaşık adresten kurtarmak sizin elinizde!! 500 aboneye ulaştığında kanalın ismini özelleştirip insan gibi bir hale sokmam mümkün olacak:) Haydi bir el verin! :)


twitter.com/italyankulturu

Tabi ki twitter da olmazsa olmaz dedim, orada da bir hesap açtım. Buradan günün kelimesini ve Facebook postunu paylaşıyorum, bir nevi özet gibi yani:)


Herşeyden önemlisi yorumlarınızı, mesajlarınızı ve geri bildirimlerinizi çok önemsiyorum. Tüm mesajlara en kısa sürede cevap vermeye, geri bildirimlerinizi hayata geçirmeye çalışııyorum. Örneğin instagram hesabımdan gelen yoğun istek üzerine, günün kelimeleri kasımdan itibaren artikelleri ile paylaşılacak, fiiller ise örnek cümleler ile.


Benimle kalın; İtalya'yı beraber gezelim, İtalyanca'yı beraber konuşalım.


Vi saluto!! :)


#iremleitalyanca


36 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör