Kendi Kendine Sıfırdan İtalyanca Öğren

Sevgili İtalyanca severler,

Bir dili öğrenmek için mutlaka bir kursa gitmek ya da bir öğretmenden ders almak zorunda değilsiniz. Özellikle günümüz teknoloji çağında, bilgiye erişim bu kadar kolayken, dil öğrenim sürecini evde, kendi kendinize yürütmeniz mümkün. Buradaki en önemli dinamik "self disiplin". Programınızı oturtmak ve bunu disiplinli bir şekilde götürmek, bir nevi kendi kendinizin öğretmeni olmak. Bir diğer önemli nokta ise; sunulan bunca kaynaktan size yarar sağlayacak olanları filtreleyerek doğru bir kaynak yaratmak.

Kendi disiplininizi sağlamak noktasında yapabileceklerim tavsiye boyutunda kalacaktır ama kaynak noktasında dev bir hizmetim var :) Sizler için hazırladığım "İrem'le İtalyanca Gramer Dersleri" playlistinden yararlanabilirsiniz. Linkte bulacağınız bu listede;

- tüm gramer derslerini sıfırdan ileri seviyeye kadar olması gereken öğrenim sırasında

(benim kişisel öğretim tecrübeme göre),

- ilgili konuların akabinde öğrendiklerinizi pekiştirecek ve detaylı olarak açıklanmış egzersizler (boşluk doldurma, cümle kurma, dinleme, okuma vs.)

bulacaksınız.

Egzersizlerin bir kısmı (yeşil kapaklı olanlar) herkesin erişimine açıkken, bir kısmı sadece kanal üyelerine açık. Kanal üyelerinden kasıt; "katıl" butonu aracılığı ile kanala ücretli üye olarak, emeğimi ödüllendirmek isteyen sevgili İtalyanca severler. Siz de bu gruba dahil olarak ayda küçük miktarlarda destek olmak isterseniz aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

KATIL

Grazie mille e buono studio;)